Registrace

Důležité informace: Krok po kroku od registrace po přihlášení

1. Nepotřebujeme od vás žádné zbytečné informace, plně nám postačí vyplnit formulář níže, ve kterém uvedete vaše jméno a příjmení, váš stávající e-mail (který se zároveň stane i vašim uživatelským jménem – pro lepší zapamatování) a organizaci, pro kterou pracujete.

2. Po vyplnění údajů níže kliknete na tlačítko Odeslat registraci (do e-mailu vám přijde shrnutí registrace) a budete mít hotovo – zbytek už bude jenom a jenom na nás.

3. Vytvoříme vám účastnický účet (kvůli bezpečnosti a přehlednosti provádíme manuálně, tudíž prosím vyčkejte než vám někdo z našeho týmu účet vytvoří) a do e-mailu odešleme odkaz, prostřednictvím kterého si následně budete moci sami zvolit přihlašovací heslo (přesný návod, jak postupovat při vytvoření hesla, vám přijde v e-mailu potvrzujícím registraci). Pozn.: V e-mailu, který vám po registraci ihned dorazí budete mít vše přehledně sepsáno, takže prosíme o jeho přečtení.

4. Pak se už pouze přihlásíte a celá sekce Pro účastníky vám bude plně k dispozici.

A nebudete-li si s něčím vědět rady, stačí nám napsat.

Po odeslání registrace si prosím zkontrolujte svou doručenou i nevyžádanou poštu

Projekt Předškolákovo individualizované vzdělávání je financován Evropskou unií pod odborným vedením Pedagogicko-psychologické poradny STEP s.r.o.